Trafo Music Bar

Legendárny nočný klub v centre Bratislavy Trafo Music Bar, ktorý sa nachádza v podzemí Erdődyho paláca z 18. storočia, s funkčnou trafo stanicou v jeho interiéri patrí do portfólia prevádzok najväčšieho slovenského gastro prevádzkovateľa Medusagroup. Čiastočnou rekonštrukciou prešiel pred pár rokmi, kedy zmenou prevádzkovateľa prešiel pod krídla Medusagroup. Výraznejšej zmeny sa však dočkal koncom roka 2018, kedy okrem nového interiéru dostal aj silnú technologickú obnovu.

Profilaxiu, nastavenie a servisnú podporu rovnako ako v iných prevádzkach Medusagroup aj v tomto bare už niekoľko rokov realizujeme my. Prirodzene sme sa teda zhostili aj úlohy technickej obnovy zvukového parku hodného tohto prestížneho klubu. Náš projektový manažér Michal Kubinec za účasti podpory zo strany výrobcu D.A.S. Audio navrhli úplne nové ozvučenie hlavného tanečného parket využitím výhod zvukového systému Sound Force, ktorý bol pre hudobné kluby vyslovene navrhnutý. Konkrétne tak boli použité 2ks SF-158 + 4ks SF-10 v kombinácii so zosilňovačom DX-80 podporené 2 subwoofermi Event-218A.

Ostatné priestory Trafo Music Baru sú ozvučené viacerými modelmi rady Artec, speaker procesing je riešený DSP procesormi D.A.S. a zosilnenie signálu zabezpečujú zosilňovače Audac.

Trafo Music Bar – hudba, tanec, koktejly a drinky…

Prjektový manažér: Michal Kubinec

Realizácia: November 2018