Revolučný prevrat v práci DJov

Denon DJ predstavuje celosvetovo prvú možnosť streamovania hudby priamo v DJ zariadeniach
Prehrávače PRIME série budú čoskoro pripravené na internetové pripojenie, využívanie nových DJ hudobných streamingových služieb a tým úplne novú prácu DJov bez potreby použitia laptopov.


Denon DJ, výrobca prémiových zariadení určených pre DJov, ohlásil prevratnú novinku pre budúcu prácu DJov. Ich zariadenia z PRIME série budú v krátkom čase pripravené na drôtové aj Wi-Fi pripojenie k internetu, ktoré tak umožní prehrávať digitálny hudobný obsah zo svetovo prvých poskytovaných DJ streamingových služieb priamo pomocou DJ zariadení bez potreby pripojenia laptopu.

Svetová Dance Music na dotyk prsta!
Denon DJ sa stal partnerom najsilnejších streamingových hráčov na trhu, aby priniesol DJ komunite to, po čom už dlho túžila, teda streamovanie hudby priamo v DJ zariadeniach. Denon DJ tak na zariadeniach série PRIME exkluzívne ponúkne prístup k prehrávaniu miliónov originálnych trackov, remixov a mash-upov streamovaných prostredníctvom drôtového či Wi-Fi pripojenia priamo zo samotného DJ prehrávača!

Partnerské platformy a služby
Denon DJ čoskoro potvrdí dátum začatia prvej prémiovej hudobnej streamingovej platformy. Nasledujúce video vám ukáže ako jednoduché bude pripojenie a samotná práca so streamingovým módom pre každého DJ. V priebehu začiatku leta 2019 bude Denon DJ postupne integrovať ďalších partnerov poskytujúcich pre DJov streamingové služby na zariadeniach série PRIME prostredníctvom aktualizácií firmvérov.

Doposiaľ ohlásení streamingoví partneri: SoundCloud, Beatport, Beatsource, TIDAL

Kľúčové funkcie
– Wi-Fi pripojenie zariadení série PRIME (Prime 4, SC5000, SC5000M)
– drôtové pripojenie k internetu
– streamovanie digitálnych hudobných služieb priamo na samotnom DJ prehrávači
– ovládanie streamingových služieb pomocou dotykového displeja
– buffering tracku do pamäte zariadenia pre prípad výpadku pripojenia k internetu
– pridávanie hot-cues a loop points do streamovaných trackov
– vyhľadávanie interprétov, skladieb a playlistov priamo z dotykovej obrazovky
– pridávanie poskytovateľov streamingových služieb prostredníctvom firmvérových aktualizácií ešte toto leto