Posluchová miestnosť blízko Šale

V dedine blízko Šale bol pre účely víkendového oddychu od celotýždňového stresu zrekonštruovaný jeden z mnohých vidieckych domov. Ten, ktorého jednu z miestností takto pre Vás odkrývame, je netradičný nielen symbiózou histórie a moderných interiérových doplnkov, ale spôsobom, ako sa jeho majiteľ rozhodol riešiť akustiku staro-novej posluchovej miestnosti za pomoci akustických panelov Artnovion, ktoré ponúkame.

Priestor stropu medzi jednotlivými trámami bol po odobrení možností a na základe odporúčaní nášho akustika Ing. Zdenka Noska opatrený rovnomerne rozmiestnenými akustickými panelmi Artnovion Azores Broadcast v štvorcovom aj obdĺžnikovom prevedení. Zo širokej palety farebných vyhotovení sme spoločne s majiteľom vybrali farby, ktoré nakoniec ako keby do stropu úplne farebne zapadli. Nakoniec výsledok posúďte sami…

Ako sám investor povedal s odstupom času na margo akustických panelov Artnovion:” … po dlhom hľadaní som až na hi-fi výstave Bratislave našiel produkt, ktorý nielen rieši akustickú úpravu priestoru, ale je zároveň vizuálne príťažlivý!”

No a my by sme chceli na záver iba pogratulovať majiteľovi ku vkusne zrekonštruovanému víkendovému domčeku, ktorý mu asi nejeden z nás v dobrom závidí.