Obederia

Obederia je novovybudovaná kantína prevádzkovaná spoločnosťou Benčík Culinary Group v budove Johnson Controls v Bratislave.

Prvotná požiadavka zo strany investora bola na realizáciu jednoduchého backroundového ozvučenia. Priestor kantíny sme preto opatrili rovnomerne rozmiestnenými reproduktory Audac WX502 napájanými 100V zosilňovačom Audac CPA24. Nastavenie hlasitosti a výber zdroja signálu je realizované za pomoci riadiacej jednotky Audac AMP523 ovládanej bezplatnou aplikáciou Audac Touch na smartfóne.

Po krátkom čase prevádzky sa majiteľ budovy dohodol s prevadzkárom kantíny na tom, že priestor Obederie bude príležitostne využívaný ako mítingová a konferenčná miestnosť pre zamestnancov Johnson Controls. Pre tento účel bolo potrebné priestor rozdeliť na dve samostatné zóny s možnosťou ovládania z jedného miesta. Na riadenie sme preto ďalšiu jednotku AMP523 a pridali sme tiež ďalšie reproduktory WX502.

Ovládanie ozvučenia v kantíne je teraz definitívne možné pomocou aplikácie Audac Touch (v dvoch zónach) a ovládanie v mítingovej časti je pomocou nástenného ovládača MWX45.

Projektový manažér: Michal Kubinec

Partner integrácie mítingovej časti: AV Integra s.r.o.

Realizácia: September, November 2017