Nestville

Na jar 2018 sme v sme v spolupráci s našim integrátorským partnerom Connect Pro pripravili komplexné riešenie ozvučenia krásneho priestoru spoločnosti Nestville Distillery – výrobcu prvej slovenskej whisky Nestville v obci Hniezdne, v tesnej blízkosti Ľubovnianského hradu. Audio inštalácia pokrýva 7.1-kanálové kino, ozvučenie baru, zimnej záhrady, exteriéru a altánku.

Srdcom inštalácie je digitálna audio matica Audac M2 s integrovaným dotykovým displejom M2DIS. Procesoring kina zabezpečuje zvukový kino-procesor Denon DN700AVP. Zdroje zvuku: FM a internetové rádio, CD a MP3 prehrávače, sú doplnené o bezdrôtové mikrofóny Mipro. Rôzne priestory celkovej inštalácie boli podľa vhodnosti použitia kombináciou zosilňovačov Audac SMA a SMQ a reproboxov WX502, WX802O, Xeno6, Vexo8 a subwooferov Baso15 a Noba8.

Všetkým odporúčame aj s deťmi navštíviť skutočne krásny a unikátny Nestville Park na východe Slovenska, zabaviť sa, pochutnať si na dobrom jedle a pre dospelých – aj čo to slovenské podegustovať!

Projektový manažéri: Michal Kubinec, Peter Koreň

Realizácia: máj 20018