McDonald’s Trnava

Určite si aj vy myslíte, že McDonald’s je iba najznámejší fastfood na svete, ktorého prevádzky vyzerajú úplne rovnako… Majiteľ trnavských prevádzok vás presvedčí o opaku… Svojim zákazníkom aj zamestnancom chce okrem overeného štandardu ponúknuť viac a preto sa rozhodol vo svojej McDonald’s reštaurácii pri diaľnici nainštalovať ozvučenie zabezpečujúce nielen backgroundovú hudbu, ale naozaj kvalitné ozvučenie celého priestoru reštaurácie zvyšujúce celkový zážitok z pobytu v nej.

Na jeseň roku 2018 sme tak nainštalovali 17ks High-Endových stropných reproduktorov s bezrámikovou mriežkou Celo6 rovnomerne rozmiestnených v celom priestore reštaurácie, terasa dostala 2ks outdoorových reproduktorov WX802/OB a nezabudlo sa ani na personál a kuchyňa sa tak môže tešiť 2ks stropných reproduktorov CIRA8. O zosilnenie signálu sa starajú 3ks zosilňovačov SMQ350 a 1ks EPA104, samotné zónovanie zabezpečuje audio matica MTX88. Za pomoci bezplatnej aplikácie Audac Touch tak môže majiteľ a manažment ovládať ozvučenie jednotlivých zón bezdrôtovo zo svojho smartfónu.

Zaujímavosťou tejto prevádzky je aj zdroj zvuku – Songoroo, ktorý dáva návštevníkom možnosť interaktívne ovplyvňovať práve prehrávaný playlist za pomoci aplikácie v ich vlastných telefónoch. Príďte a skúste tiež!

Projektový manažéri: Juraj Mičák, Michal Kubinec

Realizácia: október 2018