Marantz Pro Voice Rover – nový prenosný ozvučovací systém

Voice Rover je kompaktný, ľahko prenosný ozvučovací systém s možnosťou napájania z elektrickej siete alebo z integrovanej batérie. Práve integrovaná batéria umožňuje používať túto reprosústavu až 12 hodín všade tam, kde nieje k dispozícií elektrická sieť. V kompaktnej plastovej ozvučnici systému Voice Rover nájdete okrem iného, výkonný 120 W/RMS Class-D zosilňovač, ktorý pracuje v kombinácií s 10″ basovým a 1″ výškovým reproduktorom.

Na zadnej strane reproduktora Voice Rover nájdete integrovaný prijímač bezdrôtového mikrofónu so 16 preladiteľnými frekvenciami, audio prehrávač s podporou USB a SD kariet a možnosťou pripojenia prehrávania prostredníctvom Bluetooth® technológie. Okrem možnosti pripojenia bezdrôtového mikrofónu, zadný panel disponuje aj dvomi kombinovanými vstupmi pre drôtové mikrofóny.

Výbava tohto zariadenia ho predurčuje pre nespočetne veľa aplikácií, akými sú napríklad ozvučenie športovísk, konferenčných a školiacich priestorov,  svadobných či smútočných obradov, malé hudobné kapely, či grilovačky na záhrade s priateľmi…

Voice Rover je štandardne dodávaný s už zabudovanou batériou, ručným bezdrôtovým mikrofónom, mikrofónnou anténou a napájacím káblom. Do ozvučovacieho systému Voice Rover je možné integrovať ešte ďalší prijímač bezdrôtového mikrofónu Rover Receiver 2, ku ktorému je možné zakúpiť buď ďalší ručný bezdrôtový mikrofón Rover Mic alebo vreckový vysielač Rover HL Transmitter dodávaný s náhlavným aj klopovým mikrofónom. Pre ochranu a predĺženie životnosti odporúčame dokúpiť trasportné ochranné púzdro!

Voice Rover je už v tejto chvíli na našom sklade. Na základe testovania vykonaného u nás v G-Tec-u a porovnania Voice Rover-u s inými konkurenčnými produktami, môžeme túto novinku po všetkých stránkach iba odporučiť!

MOC s DPH: 684,- Eur s DPH