Audac IMEO1 – profesionálny 2.1 soundbar

IMEO1 je profesionálny soundbar s elegantným štíhlym dizajnom a širokou škálou možností konektivity. Je ideálnym doplnkom pre rozšírenie audiovizuálnych systémov. Pôsobivý zvuk, elegantný dizajn a jednoduchá montáž predurčujú IMEO1 pre použitie v učebniach, konferenčných či rokovacích miestnostiach, kde skvele dopĺňajú projektory, smart tabule či televízory.

Reprodukciu zvuku zabezpečujú dva 1,75″ stredovýškové reproduktory v kombinácií s jedným 2,5″ basovým. Celkový výkon integrovaného Class-D zosilňovača je 60W RMS. Optimálny zvukový prednes zabezpečuje DPS procesor s patentovanou technológiou WaveSelect. Pomocou voľby preddefinovanej ekvalizácie docielite optimálnu reprodukciu pre reč, video či hudbu.

IMEO1 sa vyrába v bielom a čiernom vyhotovení. Disponuje radom vstupov: 3.5 mm Jack (Unbalanced), Coaxial SP/DIF digital, Optical SP/DIF, HDMI, 2x Cinch a prehrávanie je možne aj bezdrôtovo za pomoci integrovaného Bluetooth.

Dodávané diaľkové ovládanie umožňuje voľbu vstupov, ovládanie hlasitosti a výber predvolieb ekvalizácie.

IMEO1 je možné umiestniť priamo na skrinku alebo nainštalovať na stenu za pomoci priloženej konzoly. V prípade vyššieho umiestnenia je pre ideálny uhol vyžarovania možné IMEO1 otočiť “dole hlavou”.

MOC: 286,- Eur s DPH