Film Čiara

Najúspešnejší film novodobej slovenskej kinematografie ovenčený víťazstvom za réžiu na 52. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch – Čiara, počas uplynulého premiérového víkendu trhal rekordy v návštevnosti. Za štyri dni (3.-6. augusta 2017) si ho do slovenských kín prišlo pozrieť viac ako 69.242 divákov…

Okrem vydareného výberu témy a fantastických hereckých výkonov netreba zabudnúť spomenúť ani zvukový výsledok, za ktorý by sa svojimi kvalitami nemusel hanbiť ani žiaden „A-čkový“ hollywoodsky trhák.

Týmto by sme chceli pogratulovať chlapcom z HomeMedia Production – Mayovi Hurajtovi, Viktorovi Krivosudskému a Samuelovi Škublovi za krásne dielo a zároveň im poďakovať, že si pre kompletnú mixáž vybrali štúdiové monitory značky Eve Audio, ktoré v Česku a na Slovensku distribuujeme.

Viktor Krivosudský: „V úvodnej fáze postprodukcie sme pre úpravu kontaktného zvuku a strih dialógov použili štúdiové monitory Eve Audio SC305, a to hlavne pre ich schopnosť perfektne reprodukovať aj najmenšie zmeny a neušiel nám tak žiaden detail. Finálnu mixáž sme robili na 5.1 kanálovej zostave 3xSC307, 2xSC207 a TS108. Za najväčšiu výhodu tejto zostavy považujem neuveriteľnú vernosť posluchu a fakt, že ani v náročných časových podmienkach po celodennej práci sme nepociťovali únavu pri mixovaní s vysokou hlasitosťou, čo sme doteraz s inými štúdiovými monitormi nezažili…“

Ešte raz ďakujeme a držíme palce, aby film Čiara dosiahol rovnako fenomenálne návštevnosti pri uvedení aj na ostatné plánované trhy!