Filip Jančík – svetový slovenský huslista

Ak si aj vy myslíte, že husle už dávno nie sú v kurze, o opaku Vás poľahky presvedčí mladý ambiciózny huslista z Popradu!

Filip si zaumienil, že hru na husiach vyšperkuje do dokonalosti a krásu tohto hudobného nástroja spojí s najväčšími menami hudobného šoubiznisu. Spoločné účinkovanie s Avril Lavigne, či Karlom Gottom tak neostalo iba jeho snom. A plánuje si plniť ďalšie…

Keďže “Show must go on!”, Filip sa rozhodol posunúť z levelu hosťovania na zaujímavých akciách a publikovania klipov a videí z hrania po celom svete o stupienok vyššie. Hneď jeho prvé turné na jeseň 2018 bolo prijaté s veľmi pozitívnym ohlasom a svoju šou vypredal a doplnil ďalšími koncertami hneď niekoľkokrát!

Keďže Filip sa od začiatku rozhodol svojim fanúšikom prinášať iba ten najlepší zážitok, kladie vysoké nároky nielen na seba samého, ale aj na muzikantov ktorými sa obklopuje a samozrejme na zvukovú techniku, ktorú pre nahrávania a vystúpenia používa.

V ponuke našej spoločnosti máme zvukovú techniku tej najvyššej kvality, aj preto Filip jedného dňa zablúdil k nám a naša spolupráca pretrváva dodnes. On sám sa smerom na našu adresu vyjadruje: “Od firmy G-Tec som si kúpil v začiatkoch mojej kariéry bezdrôtové systémy a môj prvý DPA 4099. Už vtedy ma presvedčili nadštandardným, profesionálnym a ľudským prístupom k zákazníkovi. Po rokoch viem, že tento prístup bol úprimný. Ďakujem G-Tec za dlhoročnú podporu.”

A my Filipovi ďakujeme za prejavenú dôveru a všetkým kto ste na jeho koncerte ešte neboli odporúčame to aspoň raz zažiť!

http://filipjancik.com/