Denon DJ mení definíciu hlavných DJ pódií

DENON DJ MENÍ DEFINÍCIU REFERENČNEJ DJ TECHNIKY HLAVNÝCH PÓDIÍ S SC6000 / SC6000M PRIME MEDIÁLNYMI PREHRÁVAČMI A X1850 PRIME MIXPULTOM

Uvedením novej vlajkovej lode v mediálnych prehrávačoch s 10,1” dotykovým displejom, HDD šachtou a 8,5” Jog Wheel-mi v kombinácii s technologicky vylepšeným mixpultom X1850 – zariadenia pracujúce s Engine OS posúvajú DJ kreativitu k novým métam.

Denon DJ predstavuje nové profesionálne DJ mediálne prehrávače SC6000 a SC6000M a nekompromisný mixpult X1850 PRIME. Oba modely mediálnych prehrávačov disponujú 10,1 palcovými dotykovými displejmi, Wi-Fi streamingom, internou šachtou pre pevný disk, veľkým 8,5 palcovým jog-wheel-om a padmi s inteligentným podsvietením. Technologicky zdokonalený mixážny pult X1850 ponúka neuveriteľné technické a kreatívne možnosti pre profesionálne  4-kanálové DJ mixovanie na hlavných pódiách.

Vylepšený dotykový displej
SC6000 a SC6000M PRIME disponuje ohromujúcim 10,1 palcovým dotykovým displejom s vysokým rozlíšením a podporou gest. DJ-i môžu pomocou klávesnice na displeji ovládať, reorganizovať, filtrovať a vyhľadávať svoju hudbu, plus zobrazovať  grafické priebehy prehrávaných skladieb v oboch vrstvách naraz.

Podpora Wi-Fi streamovania hudby
Oba modely SC6000 a SC6000M majú vstavané Wi-Fi a káblové internetové pripojenie umožňujúce DJ-om prehrávať hudbu od poskytovateľov stremingových služieb Beatport*, Beatsource*, SoundCloud* a TIDAL (zákazník dostáva bezplatný 3-mesačný skúšobný prístup do TIDAL HiFi).

Neustále sa vyvíjajúci softvér
Operačný systém ENGINE OS vo vnútri SC6000 a SC6000M je ako prvý na trhu nabitý funkcionalitou ako on-the-fly analýza hudobných súborov, on board track preview. Rovnako  najdokonalejšie skrečovanie a zmeny hudobných parametrov sú pocitovo dokonalé a bez akejkoľvek latencie. Vďaka neustálemu vývoju a vylepšovaniu je ENGINE OS neporovnateľným s ničím v DJ priemysle.

Jog Wheel v skratke
8,5 palcový tanier SC6000-ky ponúka dotykovo príjemný a zároveň precízny pocit s možnosťou nastavenia podľa požiadaviek a preferencií použitia.

SC6000M – ako klasická hra z vinylu
Prehrávač  SC6000M má hliníkový 8,5 palcový motorizovaný tanier s novo vyvinutým ‘rýchlo-reagujúcim’ vinylom. DJ-om hrajúcim z gramofónov tak ponúka veľmi citlivé ovládanie taniera, poháňaného elektromotorom s nastaviteľným krútiacim momentom.

X1850 PRIME – ovládni parket
4-kanálový mixpult X1850 s robustným celokovovým vyhotovením ponúka multi-priraditeľné digitálne a analógové vstupy pre zabezpečenie akejkoľvek požiadavky hlavného DJ pódia. S prehľadnou a výraznou EQ sekciou, 16 rozšírenými Pro-Club BPM efektami, Filter/Sweep-om a novým FX Quantise ovládaním, DJ-i  dokážu poľahky vyrezať presné zvukové prvky podľa potrieb skladby. Kanálové fádre X1850-ky majú príjemnú tuhosť  a zároveň hladký priebeh a optimálnu stabilitu. A navyše, duálne USB vstupy a dva dedikované mikrofónne kanály pridávajú k bežným DJ potrebám aj možnosti navyše, OLED obrazovka umožňuje ovládanie parametrov efektov a meniť užívateľské nastavenia.

Serato DJ Pro ovládanie
Oba modely SC6000 aj SC6000M prinášajú zdokonalené ovládanie Serato DJ Pro. Umožňujú ovládanie pomocou dotykového displeja aj flexibilné ovládanie všetkých Serato DJ Pro efektov pomocou hardvérových ovládačov**.

Začiatok distribúcie sa predpokladá od apríla 2020, o presnejšom termíne vás budeme informovať.
Ceny:
SC6000 Prime: 1499,99 Eur s DPH
SC6000M Prime: 1699,99 Eur s DPH
X1850 Prime: 1199,99 Eur s DPH

*dostupné v budúcich bezplatných softvérových aktualizáciách
**Serato ovládací mód dostupný v budúcich bezplatných softvérových aktualizáciách