Catchbox – prvý mikrofón na hádzanie na svete

Zapojte vašich poslucháčov s Catchbox-om.

Zdá sa Vám, že nech sa akokoľvek snažíte, vaše konferencie, stretnutia, či prednášky, sú bez náboja? Pripravte tú nasledujúcu pútavejšiu a zábavnejšiu pomocou prvého mikrofónu navrhnutého pre vtiahnutie poslucháčov do diania. Namiesto ťažkopádneho podávania si mikrofónu z ruky do ruky, jednoducho hoďte Catchbox!

Či už chcete zvýšiť pozornosť účastníkom konferencie, aktivitu študentom, alebo zábavu na stretnutiach, Catchbox môže pomôcť.

Ľudia neprichádzajú na prednášku, konferenciu, či stretnutie len počúvať to, čo niekto rozpráva, na to postačí aj youtube, email, či internet. Event má byť na rozdiel od takéhoto jednosmerného toku informácií o zapojení sa, participácii a diskusii, nie iba o informácii.

Chcete položiť otázku lektorovi, či zúčastniť sa diskusie, no unavuje Vás čakať, kým sa dostane mikrofón až k Vám? A čo si takto mikrofón len tak hodiť? Nebude to iba rýchlejšie, ale spraví to event zároveň zaujímavejším a zábavnejším.

Väčšina ľudí má strach rozprávať pred ostatnými, čo bráni otvorenej diskusii. Farebný a zábavný Catchbox ľahko prelomí ľady, zlepší náladu a zvýši odvahu. Účastníci sa stávajú uvoľnenejší, zábavnejší a hraví. Aj tí najtichší účastníci zrazu začnú rozprávať a možno aj klásť otázky, ktoré by ste radšej nedostali.

V jednoduchosti je sila

Žiadna technológia alebo nástroj nie je efektívny ak ľudia nevedia, ako ho používať. Toto je dôvod, prečo ľudia Catchbox milujú, pretože nepotrebujete elaborátne vysvetľovania či manuály pre pochopenie. Catchbox je ako normálny bezdrôtový mikrofón, ktorý si môžete navyše hádzať. Integrovaná elektronika automaticky umlčí prenášanie audio signálu keď je vo vzduchu alebo dopadne. Jediné čo účastníci potrebujú urobiť je hovoriť do kocky.

A teraz trošku odbornejšie…

Catchbox je vyrobený z kombinácie pevnej a ľahkej peny a technickej tkaniny, ktorá ho robí na svoje rozmery extrémne ľahkým a pevným. Všetky elektronické časti sú ukryté v jeho vnútri, čím je zabezpečená ich ochrana pred poškodením pri hodoch, či pádoch.

Pre elimináciu nechcených zvukových ruchov spôsobených pri hádzaní, či dopadoch, Catchbox je opatrený patentovanou technológiou umlčovania audio signálu zvanou Automute.

Patentovaný magnetický mechanizmus zabezpečuje, že mikrofón a elektronika zostane bezpečne uzamknutá v mäkkom ochrannom obale a nevypadne z neho počas použitia. Iba pootočením a potiahnutím je možné zámok otvoriť a sprístupniť tak elektroniku a batériu vo vnútri.

Vonkajší obal Catchbox-u je opatrený nano-teflónovým povrchom, ktorý odpudzuje špinu a tekutiny a je zároveň antibakteriálny. Pre zabezpečenie dlhej životnosti produktu je možné opotrebované časti v prípade potreby vymeniť.

Catchbox je v základnej ponuke v troch farbách: modrá, zelená a oranžová s logom Catchbox. Zákazkovo však pre Vás vyrobíme Catchbox vo farbe a s logami po stranách podľa vašich prianí.

Ktorú verziu Catchbox-u si vybrať

Catchbox sa vyrába v dvoch prevedeniach LITE a PRO. Vizuálne sa tieto modely nijako nelíšia, sú vyrobené z identických materiálov a aj vnútorný mikrofón a elektronika sú totožné. Rozdiel je iba v tom, pre ako veľké auditórium chceme Catchbox použiť a teda aj aký bude použitý vnútorný bezdrôtový systém na prenos zvuku.

Model LITE odporúčame použiť v prípade, že počet poslucháčov nie je väčší ako 100 a vzdialenosť Catchboxu od bezdrôtového prijímača nepresiahne 30 m. LITE verzia sa dodáva s bezdrôtovou sadou, ktorá pracuje vo frekvenčnom pásme 2,4 GHz a pre spomenuté aplikácie je plne postačujúca. Cena modelu LITE v základnom prevedení je 545,- Eur bez DPH.

Model PRO, ako je už podľa názvu zrejmé, je určený pre profesionálnejšie aplikácie s veľkým auditóriom a neobmedzeným počtom poslucháčov. Súčasťou balenia nie je bezdrôtová sada, túto si zákazník podľa vlastných preferencií vyberie od tretej strany samostatne. Otvor v Catchboxe pre uloženie vysielača bezdrôtovej sady je svojou veľkosťou kompatibilný s väčšinou bezdrôtových sád na trhu. Súčasťou balenia je sada 3 pripájacích káblikov pre značky Shure, AKG a Sennheiser (podľa potreby však dokážeme vyrobiť káble aj pre ostatné štandardné značky bezdrôtových sád). Cena modelu PRO v základnom prevedení bez bezdrôtovej sady je 395,- Eur bez DPH. (V oboch prípadoch ponúkame zľavu 15% všetkým školám.)

Nie ste si istí?

Zaujal vás Catchbox, no nie ste si ešte úplne istí či je to naozaj produkt pre vás, poprípade či je kompatibilný s bezdrôtovou sadou, ktorú už používate? Kontaktujte nás a my Vám oba modely predvedieme a po dohode zapožičiame na testovanie.

A čo si takto Catchbox prenajať…

Oba modely Catchboxu máme pripravené na prenájom, informujte sa o podmienkach…

Chcete sa dozvedieť viac ?