Bistropub Treppe

V októbri 2018 v Bratislavskom starom meste na konci nekonečného schodiska vedúceho z hradu do centra, iba kúsok od mostu SNP, vznikol transformáciou bývalého Le Šenku nový Bistropub Treppe. My sme boli oslovení s transformáciou pomôcť a tak sme navrhli ozvučenie hodné tohto čarovného miesta.

Priestor bistropubu je rozdelený do 2 hlavných zón, ktorých ovládanie je realizované jednoduchým 2-zónovým zmiešavačom Audac PRE126. Výhodou tohto zariadenia je BluTooth prijímač, personál tak dokáže podľa potreby použiť ako zdroj hudby nielen káblom pripojené zariadenia, ale aj akýkoľvek smartfón. Signál je do jednotlivých zón zosilnený pomocou 4-kanálového zosilňovača Audac SMQ500. V ňom integrovaný DSP procesor zároveň zabezpečuje celkovú ekvalizáciu ako aj delenie frekvenčných pásiem pre nástenné repro a subwoofre. Pre dosiahnutie príjemného zvuku pri nižších aj vyšších hlasitostiach sme vybrali kombináciu nástenných reproduktorov Audac ATEO6 a subwoofrov BASO10.

Ak ste v Treppe ešte neboli, okrem (ako sami píšu) najlepších pív, vín, rumov, whisky, modernej streetfoodovej kuchyne a príjemného ozvučenia od nás sa tu dočkáte veľmi milej obsluhy, čím sa vám kruh dokonalosti uzatvorí a čas tu strávený si určite vychutnáte!

https://www.facebook.com/bistropubtreppe/

Projektový manažér: Juraj Kerekes

Realizácia: október 2018