Beer Palace Bratislava

V polovici novembra 2010 sa na Gorkého ulici v centre Bratislavy otváral nový klub „Beer Palace“. Na odporúčanie z iných už realizovaných projektov sa investor „Beer Palace“ rozhodol pre inštaláciu zvukovej, projekčnej a svetelnej techniky od spoločnosti G-Tec Professional s.r.o. .

Základnými kritériami pri návrhu ozvučenia priestorov boli vysoká zvuková a vizuálna kvalita pri udržaní vynaloženia primeraných finančných nákladov. Keďže naša spoločnosť na Slovensku oficiálne zastupuje značku DAS Audio, s ktorou už máme v mnohých prevádzkach iba dobré skúsenosti, výber padol na kombináciu reproboxov a zosilňovačov práve tejto značky.

Prízemie klubu svojim zákazníkom ponúka najmä priestor pre občerstvenie. Preto sme sa rozhodli pre pomerne výkonnú a zvukovo veľmi príjemnú kombináciu reproboxov Arco-24 a subwooferov Arco 12 Sub. Vzhľadom na malé rozmery, použité reproboxy veľmi pekne dizajnovo zapadli do nádherne zrekonštruovaných historických priestorov.

Keďže pivničné priestory majú slúžiť aj ako miesto pre uskutočňovanie večerných koncertov, či diskoték, pri výbere vhodných zvukových komponentov bolo potrebné brať do úvahy trochu odlišné nároky ako pre horné poschodie. Nakoniec sme sa pri výbere rozhodli pre kombináciu reproboxov 2x RF12.85, 2x Artec25 a 2x Sub18G pre hlavný priestor a 4x Artec8 v postranných miestnostiach. V celej inštalácii bolo použitých viacero modelov zo

http://beerpalace.sk/

Projektový manažér: Ing. Martin Guštafík

Realizácia: november 2010