Audac NOBA8

NOBA8 je nový kompaktný inštalačný subwoofer s inovatívnym dizajnom vhodný pre ozvučenie menších a stredných priestorov (kaviarne, puby, konferenčné miestnosti…). Štýlové a zároveň funkčné telo ozvučnice je vyrobené zo 4mm hrubého hliníka. Interpretácia basových tónov zabezpečuje 8″ nízkotónový reproduktor s max. výkonom 200W (RMS 100W).

Prepracovaný dizajn ozvučnice okrem mimoriadnych akustických vlastností, umožňuje subwoofer umiestniť na stenu, strop, či dokonca pod nábytok, inštalačná konzola je súčasťou balenia.

V ponuke je čierne aj biele farebné vyhotovenie.

 

NOBA8 sa vyrába v prevedení pasívnom s označením NOBA8 aj aktívnom s označením NOBA8A.

Aktívna verzia NOBA8A využíva pre pre zosilnenie signálu vstavaného 8″ reproduktora integrovaný Class-D zosilňovač s DSP procesingom. Navyše však disponuje ďalšími dvomi výstupmi pre pripojenie satelitov, každý s výkonom 150 W. NOBA8A používa technológiu WaveDynamics ™, ktorá umožňuje užívateľovi jednoducho nastaviť optimálnu akustickú konfiguráciu. Pomocou integrovaného USB vstupu jednoducho nahráte vhodný preset systému (EQ, limiter…) podľa typu pripojených satelitných reprosústav. Každý z výstupov má dva konektory pre možnosť paralelného pripojenia 2 až 4 reprosústav na každý kanál, v závislosti od ich impedancie.

K voliteľnému príslušenstvu patrí diaľkové ovládanie a konzola pre umiestnenie na strop či pod nábytok.

Subwoofery NOBA8A sú ponúkané v zvukovo odladených a vyvážených setoch spolu so satelitmi od rovnakého výrobcu Audac (Ateo, WX, KYDO….).

Všetky modely aj farby sú už dostupné na našom sklade.

NOBA8 MOC: 442,80 Eur s DPH

NOBA8A MOC: 1150,20 Eur s DPH