Artnovion – akustické panely z Portugalska

Aktívnejšou orientáciou našej spoločnosti aj smerom na zákazníkov z oblasti nahrávacích štúdií sa postupne spustila lavína dopytov po službe riešenia priestorovej akustiky a to nakoniec nielen zo strany nahrávacích štúdií. Realizáciou viacerých zaujímavých projektov sme sa však presvedčili, že výroba akustiky na Slovensku 100% na mieru pre konkrétneho zákazníka, môže v niektorých prípadoch mať svoje limity, či privysokú cenu. Na základe týchto skúseností sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku akustických riešení o akustické panely a materiály od renomovaného Portugalského výrobcu ARTNOVION a stali sme sa tak distribútorom pre Slovensko.

ARTNOVION je ucelená ponuka rôznych akustických materiálov a panelov pre fixné inštalácie aj mobilné riešenia. ARTNOVION sú akustické panely, ktoré urobia prácu, na ktorú boli určené, zaujímavé dizajnové riešenia a farebné vyhotovenia uspokoja aj náročných zákazníkov. Nahrávacie štúdiá, domácnosti, reštaurácie, kluby, hotely, školy, športové haly, obchodné a komerčné priestory – tu všade ARTNOVION zabezpečí príjemnú akustickú pohodu a zároveň ulahodí oku.

Už v tejto chvíli máme pripravených niekoľko projektov s využitím absorbérov, difuzérov, či basových pascí od tohto výrobcu. K dispozícii už teraz máme vzorkovník možných farebných vyhotovení pripravený pre Vaše použitie, prvé panely prídu na náš sklad v krátkom čase.

Viac o ARTNOVION…